Naturalnie     Zdrowy
                                                                                        Dla tych co żyją zdrowo         prywatnie i zawodowo

O nas

Barbara Kąpińska - Naturterapeutka, Refleksolog, Fitoterapeuta, zwolenniczka zdrowego stylu życia, uczennica Wiesława Kornalewicza i Antoniego Przechrzty - Uzdrawianie Duchowe, Mistrz REIKI I i II stopnia - Joanna Cygan , kurs terapii Dorna i masażu energetycznego Breussa. Wykonuje zabiegi energetyczne, porady zyciowe, terapię dr. Bacha. Doświadczenie życiowe i wieloletnia praca z ludźmi, pozwala na bardzo trafne analizy sytuacji życiowych. Olbrzymia intuicja i zdobyta wiedza stanowi doskonałą bazę i wsparcie w pomaganiu innym. 
Wojciech Kąpiński - masażysta i pasjonat masażu. Od ponad 30 lat zajmuje się terapiami naturalnymi. Doświadczenie zdobyte w kraju i za granicą, głównie w Niemczech. Fizjoterapeuta, Technik Masażysta, Massage Terapeut, Naturoterapeuta, Refleksolog, nauczyciel metody Dorna w Akademii RuckGrad ev., zwolennik i propagator zdrowego stylu życia w zgodzie z Naturą.
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Masażu Medycznego.
Ukończone kursy masażu klasycznego ( Paracelsus Schule - Kassel) 1988 r.
Luty 1993 kurs terapii Dorna w Memingen.
Kurs refleksologii i akupresury - Kemal Yurdaer 1995 Sweinfurt.
Heilpraktiker - 1996 rok
Sportowego, leczniczego i refleksoterapii, Massage Terapeut ,w Zawodowej Szkole dr. Johanessen w Würzburgu.(1995 - 1998)
Ukończony kurs REIKI I i II stopień i fitoterapii Szkole Terapi Naturalnych u Joanny Cygan w Łodzi(2003 ).
Egzamin na nauczyciela metody Dorna Akademii Ruckgrad ev. w Würzburgu (2004 )
Kurs nauczyciela - 5 rytuałów tybetańskich - 2005 Suhl
Kurs Uzdrawiania Duchowego I i II stopień u Antoniego Przechrzty.( 2005)
Technik Masażysta - Łódź - 2006 r.

Twórca autorskiego masażu - Dynamiczna Terapia Manualna Kręgosłupa.
Doświadczenie zdobyte w onad 30 letniej pracy, na ponad kilkunastu tysięcach wykonanych zabiegów i kilkudziesięciu prowadzonych zajęciach szkoleniowych.Obecnie jako nauczyciel metody Dorna prowadzi zajęcia w ramach szkoleń Dorn für Profis w NIemczech.(http://rueckgrad.com/index.php/akademie-termine-termindetail/events/bochum-dorn-fuer-profis.html Zajęcia których zadaniem jest modernizacja i wprowadzenie dodatkowych technik w metodzie Dorna. 
Kreator stron www - przetestuj!