Zdrowy kręgosłup - zdrowy człowiek...
Sytemy trakcyjne - 
...produkty które służą zdrowiu, które zdrowie przywracają i 
o zdrowie nasze dbają...

O nas

Barbara Kąpińska - Naturterapeutka, Refleksolog, Fitoterapeuta, zwolenniczka zdrowego stylu życia, uczennica Wiesława Kornalewicza i Antoniego Przechrzty - Uzdrawianie Duchowe, Mistrz REIKI I i II stopnia - Joanna Cygan , kurs terapii Dorna i masażu energetycznego Breussa. Wykonuje zabiegi energetyczne, porady zyciowe, terapię dr. Bacha. Doświadczenie życiowe i wieloletnia praca z ludźmi, pozwala na bardzo trafne analizy sytuacji życiowych. Olbrzymia intuicja i zdobyta wiedza stanowi doskonałą bazę i wsparcie w pomaganiu innym. 
Wojciech Kąpiński - rehabilitant, masażysta i pasjonat masażu. Od ponad 40 lat zajmuje się terapiami naturalnymi. Doświadczenie zdobyte w kraju i za granicą, głównie w Niemczech. Fizjoterapeuta, Technik Masażysta, Massage Terapeut, Naturoterapeuta, Refleksolog, nauczyciel metody Dorna w Akademii RuckGrad ev., zwolennik i propagator zdrowego stylu życia w zgodzie z Naturą.
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Masażu Medycznego.

Doświadczenie jakie zdobyłem w 40 letniej pracy,  ponad kilkunastu tysiącach wykonanych zabiegów i kilkuset prowadzonych zajęciach szkoleniowych, stało się inspiracją do wielu innych działań.
Stworzyłem dwa doskonałe systemy trakcyjne: Wielofunkcyjny Korektor Postawy i Zestaw Trakcyjny ,,Elongacja", jako odpowiedź na problemy współczesnych ludzi z dolegliwościami kręgosłupa. 
Kreator stron www - przetestuj!