Zdrowy kręgosłup - zdrowy człowiek
Uczymy, pomagamy i szkolimy jak dbać o właściwą postawę ciała
Korygowanie wad postawy, wzorca ruchowego, anatomicznych krzywizn kregosłupa,
gimnastyka korekcyjna i mobilizacje...

Kursy i szkolenia

NOWOŚĆ !!!
Z dniem 1 lutego wprowadzamy nowy typ szklenia, pod nazwą - ,,Zdrowy kręgosłup - zdrowy człowiek "
Szklenie obejmuje naukę spsobów likwidowania wad postawy, likwidowania bólu i dolegliwości z nimi związanych. Uczymy jak żyć  zdrowo, bez stresu i jak sobie pomóc w najaczęściej spotykanych sytuacjach bólowych kręgosłupa. 
Szkolenie obejmuje 1 dzień nauki, w sumie ok 6 godzin. Uczestnicy szkolenia otrzymują skrypt do nauki, materiały video i zestawy mobilizacji i ćwiczeń pomagających we wszystkich tych problemach.
Więcej informacji udzielamy telefonicznie pod numerami: 693 713 900 oraz 511 620 228.
Pozdrawiamy - Barbara i Wojciech Kąpińścy
Nasza placówka ,,Zdrowy kręgosłup - zdrowy człowiek", Akademia Ruckgrad,  oraz Centrum Terapii Holistycznych ,,Spasja", oferuje nowy rodzaj szkolenia pod nazwą Dynamiczna Terapia Manualna. Terapia składa się z dwóch zasadniczych części. Częśc pierwsza to popularna terapia Dietera Dorna, połaczona z enrgetycznym masażem Breussa. Druga część to wprowadzone przez Akademię Ruckgrad innowacje i modernizacje inspirowane metodą Dorna. Całość to kontynuacja myśli i przesłania Dietera Dorna, który sam w końcowej fazie swojego życia wprowadził wiele zmian w swojej terapii. Pamiętam jak w bezpośredniej rozmowie z Diterem, powiedział odpowiadając na moje pytanie co chciałby powiedzieć terapeutom w Polsce....odpowiedział żeby kontynuować jego przesłanie i założenia terapii...Terapia Drona jest również dynamiczna,odbywa się w ruchu. Ruchy wykonywane przez kończyny done i górne, stanowią grunt i podstawę terapii Dorna. Choć istnieje grupa w Niemczech, której zdaniem terapia Dorna powinna być zachowana w takiej formie jaką prezentował  przed wielu laty Dieter Dorn...Świat poszedł daleko w tej branży do przodu. Ja osobiście mam ogromny szacunek, podziw i uznanie do osoby Dietera Dorna, do zachowania w ,,klasycznej " formie jego terapii. Pamiętam jednak, że bardzo interesowały go wszelkie nowości i był zwolennikiem łączenia swojej terapii z wszystkim co mogło ją usprawnić i poprawić skuteczność. Na szkoleniu prezentujemy obie wersje terapii. Szkolenia trwa trzy dni, a uczestnicy otrzymują bardzo szeroki zestaw ,,narzędzi" do terapii manulanej kręgosłupa. Zdecydowanie przyspiesza to i podnosi efektywność terapii i pracy w gabinecie. W Niemczech szkolenie nazwano ,,Dorn für Profis ". Więcej informacji udzielamy telefonicznie. Szkolenia w małych grupach , do 6 osób odbywają się w Akademii Ruckgrad. Większe liczebnie grupy kierujemy do Centrum Terpaii Holistycznych ,,Spasja" we Wrocławiu. 
Wojciech Kąpiński; Joachim Wohfeil; Dawid Marciniak
Kreator stron www - przetestuj!